Lokal biurowy nr 4

Wynajmij ten lokal biurowy 730 796 443 22 845 24 61
Powierzchnia biura
14,67 m2
Koszty eksploatacyjne
W cenie czynszu
Dostępność
Od zaraz
Adres biura
ul. Olesińska 21
Warszawa, Mokotów Zobacz na mapie

Opis biurowca Olesińska 21

Nasz biurowiec, położony w sercu Warszawy na Mokotowie przy ul. Olesińska 21, stanowi idealne miejsce dla firm poszukujących prestiżowej lokalizacji połączonej z dogodną komunikacją.

Oto kilka atutów, które wyróżniają nasz obiekt:

Doskonała Lokalizacja: Biurowiec znajduje się w prestiżowej części Warszawy, co zapewnia łatwy dostęp do centralnych punktów miasta. Bliskość głównych arterii komunikacyjnych umożliwia szybkie dotarcie do innych dzielnic, jak również wygodny dojazd dla pracowników i klientów.

Udogodnienia: Niektóre pokoje biurowe wyposażone są w klimatyzację. W budynku dostępne jest szybkie łącze internetowe, co gwarantuje optymalne warunki pracy. Do dyspozycji najemców jest również sala konferencyjna.

Bogata Infrastruktura Okolicy: W pobliżu biurowca znajdują się liczne restauracje, kawiarnie, sklepy oraz punkty usługowe, co znacząco ułatwia codzienne życie i organizację pracy.

Dostępność Komunikacji Miejskiej: Lokalizacja w bliskim sąsiedztwie przystanków autobusowych i tramwajowych, a także niedaleko stacji metra, zapewnia łatwy dostęp do publicznych środków transportu.

Standard biur PGMBW

Zobacz inne lokale na wynajem

Magazynek z oknem

Numer lokalu: magazynek

Powierzchnia: 13 m2

Piętro: Parter

Lokal biurowy nr 121

Numer lokalu: 121

Powierzchnia: 29,85 m2

Piętro: 1

Lokal biurowy nr 11

Numer lokalu: 11

Powierzchnia: 17,48 m2

Piętro: Parter

Biura na wynajem, zadzwoń!